Karadeniz
Giriş Tarihi : 08-09-2022 18:38

KARADENİZ BÖLGESİNDE "GELECEK DAYANIŞMASI"

Gelecek Partisi Bayburt İl Koordinatörü Mustafa Civelek ve Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu Bayburt il teşkilatını ziyaret etti. Misafirlerini makamında ağırlayan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler partisinin Karadeniz bölgesinde dayanışma içerisinde çalıştığını söyledi.

KARADENİZ BÖLGESİNDE

Genel seçimlere özveri ile çalışan Gelecek Partisi'nin bölgelerdeki komşu illerdeki teşkilatlardaki dayanışması seçimlerde başarı oranını artıracak gibi gösteriyor. Gelecek Partisi Bayburt İl Koordinatörü Mustafa Civelek  ve Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu Bayburt il Başkanı Nazir Güler'i makamında ziyaret etti. Sıcak ve samimi ortamda geçen ziyarette yakın iller arasında fikir alışverişinde bulunuldu.


Ziyareti iller arasındaki dayanışma olarak niteleyen Gelecek Partisi İl Başkanı Nazir Güler, " Gelecek Partisi Bayburt İl Koordinatörü Mustafa Civelek  ve Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu ile parti binamızda bir araya geldik. Nazik ziyaretleri ve il teşkilatımıza gösterdikleri  ilgi alaka ve samimi tutumları bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Başkanlarımla birlikte partimizin bölgedeki siyasi çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunduk, görev paylaşımı yaptık. Genel seçimlere dayanışma içerisinde girerek iktidar hedefimize ulaşacağız. Gelecek Partisi iktidarında Türkiye'yi yolsuzluklardan kurtarmaya bu çarkı kırmaya geliyoruz; Korkun bizden!" şeklinde konuştu.

AdminAdmin