Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 03-03-2024 10:41

İKİZDERE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ABDİ EKŞİ “HAZIRIZ VE KARARLIYIZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

AK Parti İkizdere Belediye Başkan Adayı Abdi Ekşi yaptığı seçim çalışmalarında “İlçemiz için birincil hedefimiz İkizdere’ye hak ettiği hizmeti sunmak ve İkizdere’yi ihya etmektir

İKİZDERE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ABDİ EKŞİ “HAZIRIZ VE KARARLIYIZ, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Belediye Başkan Adayı Abdi Ekşi “Hedefe emin adımlarla yürüyoruz”

Seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleri ile devam eden AK Parti İkizdere Belediye Başkan Adayı Abdi Ekşi ; “Bildiğimiz gibi önceki genel seçimlerde Rize’de Ak Parti’ye en çok oy veren ilçemiz İkizdere olmuştur. AK Parti nazarında her anlamda özel bir yere konumlanan ilçemiz için birincil hedefimiz İkizdere’ye hak ettiği hizmeti sunmak ve İkizdere’yi ihya etmektir. Bu amaç doğrultusunda iletişim ve işbirliğinin hâkim olduğu, hizmet odaklı yönetim anlayışıyla ve büyük bir özveriyle, seçim çalışmalarımızı sürdürerek hedefe emin adımlarla yürüyoruz. İlçemizin bu seçimde de partimize teveccüh göstereceğine gönülden inanıyoruz.

Seçim sürecine öncelikle esnaf ve kurum ziyaretlerini gerçekleştirerek giriş yapan Abdi Ekşi’ye; İlçe Başkanı Serkan Yılmaz, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Adayları ile AK Parti Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

“Gayemiz tüm vatandaşlarımızı ortak bir paydada buluşturmak”

Yaptığı ziyaretlerde hemşehrilerinin teveccühü ile karşılanan Abdi Ekşi; ‘’Seçim ziyaretlerimiz dolayısıyla bir araya geldiğimiz esnafımız, kurum çalışanlarımız ve vatandaşlarımıza benimsediğimiz yönetim anlayışımızdan ve projelerimizden bahsettiğimizde oldukça olumlu dönüşler aldık. Gösterdikleri bu ilgi bizi daha da heyecanlandırdı. Gayemiz tüm vatandaşlarımızı ortak bir paydada buluşturmak, İkizdere’yi birlik ve beraberlik içinde kalkındırmak ve de İkizdere’mizin çehresini güzelleştirmektir. Hazırız ve kararlıyız, birlikte başaracağız.

 
AdminAdmin