Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 27-03-2024 15:17

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YAZICI “TÜRK SİYASETİNDE MARKA DEĞERİ OLAN TEK PARTİ AK PARTİ’DİR”

AK Parti Pazar İlçe teşkilatıyla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı “Türk siyasetinde marka değeri olan tek parti var o parti AK Parti’dir. Bizler de marka değeri olan bu partinin mensuplarıyız. AK Parti hepimizin” dedi.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YAZICI “TÜRK SİYASETİNDE MARKA DEĞERİ OLAN TEK PARTİ AK PARTİ’DİR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe, AK Parti Rize İl Başkan Vekili Yunus Çoruh,İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Mandev, Pazar İlçe Başkanı Hamza Kandemir, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Belediye Başkan adayı Ekrem Kılıç, Belediye Başkan aday adayları ile birlikte AK Parti Pazar üç kademe ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.

 

“AK Partinin siyasetinin temelinde millet vardır”

 

Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı Yerel seçimlere 3,4 gün kaldığını belirterek ; “ İnşallah ayın 31’inde bütün Türkiye’de Belediye seçimlerini gerçekleştireceğiz. Seçimler demokrasinin en önemli aracıdır. Çünkü millet egemenlik hakkını seçimler aracılığıyla kullanır vekâlet verir. Egemenliğin sahibi sizsiniz millettir. Egemenlik millete aittir, kayıtsız şartsız milletindir. Onun için hep hatırlatırız AK Partinin siyasetinin temelinde millet vardır. Her şeyin sahibi olan milleti temsilen liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 14 Ağustos 2001’den bu yana yola çıkmış durmak yok diyerek koşturuyoruz. Seçimler teşkilatımızın çalışmalarının ürüne dönüştüğü bir anlamda da hasat süreçleridir. Siyasi partiler egemenliğin sahibi milletin önüne çıkar. Siyasi partiler kadrolar ile birlikte iktidardaysalar icraatlarıyla birlikte referanslar oluşturur. Bütün icraatları referansları arkasındadır. Diğer partilerde argümanlarında ne varsa milletin önüne çıkarlar, kendilerini anlatırlar. Bu anlamda. Türk siyasetinde marka değeri olan tek parti var o parti AK Parti’dir. Bizler de marka değeri olan bu partinin mensuplarıyız. AK Parti hepimizin” ifadelerini kullandı.

 

“Her yönetim sorumluluğunu üstlendiğimiz yerde mutlaka bir iz, bir eser bırakıyoruz”

 

Son 20 yıldır Türkiye’de yönetim sorumluluğunun AK Parti’de olduğunu ifade eden Yazıcı “Hem merkezi hükümette hem de yerel olarak çok yaygın bir kesimde Türkiye’yi biz yönetiyoruz. Yönetim sorumluluğu bizde.Her yönetim sorumluluğunu üstlendiğimiz yerde mutlaka bir iz, bir eser bırakıyoruz. Hizmet ve eser siyaseti yapan bir partiyiz aynı zamanda. Siyasette milletin hukukunu korumak, insanımızın hayat standardını yükseltmek, önündeki sosyoekonomik engelleri ortadan kaldırmak için Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bir araya gelmiş kadrolarız.” dedi.

 

“AK Parti icraatlarıyla bize yetki verilen şehirleri değiştirdik dönüştürdük”

 

Türkiye’ye hep birlikte yapmış olduğumuz kazanımların arkasında AK Parti teşkilatlarında görev üstlenmiş, yer almış, ‘ben de varım’ demiş her ferdin haklılık ve payı var. Yapılan tüm projelerde destek verip yağmur çamur demeden çalışma gösteren her arkadaşımızın payı var, emeği var. Biz böyle yürüyoruz. Marka değeri yüksek AK Parti icraatlarıyla bize yetki verilen şehirleri değiştirdik dönüştürdük, hem de Türkiye’nin tamamını değiştirdik, dönüştürdük ve Türkiye’ye büyük kazanımlar sağladık. Bunların arkasında teşkilatın her kademesinde görev alan gece gündüz demeden çalışan her birinizin payı var katkısı var.” dedi.

“Başkan adayımıza destek vermek için herkese mutlaka ulaşmamız gerekiyor”

Pazar’da AK Parti Belediyeciliğinin Ekrem Kılıç’ın projeleriyle şahlanacağını belirten Yazıcı “Bize yetki verilen Belediyelerde icraatlarımız ortada hem eser siyasetini hem gönül belediyeciliğini ortaya koyduk. Pazar’da Başkan adayımız Ekrem Kılıç vizyoner projeleriyle ilçemizin çehresini değiştirmekte kararlı. Başkan adayımıza destek vermek için herkese mutlaka ulaşmamız gerekiyor. Erişemediğimiz ulaşamadığımız vatandaşımız olmamalı. Bu seçimler önemli Türkiye’nin ikinci yüzyılının ilk seçimi. 

AdminAdmin