Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 21-03-2024 17:42

BAŞKAN ADAYI ŞABAN KALÇA “AİLE PLAJINI HİZMETE SUNACAĞIZ”

Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Derepazarı Belediye Başkan adayı Şaban Kalça “İlçemizde Aile plajına ihtiyacımız var. İlçemiz girişindeki Öksüz Petrol karşısında Derepazarı Belediyesi Aile plajını hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

BAŞKAN ADAYI ŞABAN KALÇA “AİLE PLAJINI HİZMETE SUNACAĞIZ”

Derepazarı’nı karış karış gezerek, halkla iç içe çalışmalarına devam eden, Belediye Başkan adayı Şaban Kalça’ ya ziyaretlerinde İlçe Başkanı Hüseyin Topal, Belediye Meclis Üye adayları ile İl Genel Meclis Üye adayları eşlik etti.

 

“Derepazarı’mızı gerçek belediyecilikle tanıştırmaya hazırız ve kararlıyız”

 

Çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Derepazarı Belediye Başkan adayı Şaban Kalça “İlçemizde Aile plajına ihtiyacımız var. İlçemiz girişindeki Öksüz Petrol karşısında Derepazarı Belediyesi Aile plajını hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Hemşehrilerimizin her kesimini memnun edecek projeleri İlçemize kazandıracağız. Vatandaşlarımızla istişare yaparak, ortak aklı ön plana çıkararak, Derepazarı halkımızın memnuniyetini sağlayacak ne yapabiliriz? Ne şekilde ne yapabiliriz? Şeklinde sorulara cevap olacak ihtiyaçlarını tek tek çıkardık. Kapsamlı bir çalışma yaptık. Bizim amacımız ilçemize hizmet etmek, bu konuda birlik beraberlik içerisinde herkesi kucaklayarak, Derepazarı’nda hizmet yapmaya çalışacağız. Bundan halkımızın hiç kuşkusu olmasın. Biz artık Derepazarı’mızın aldığı yatırımlarla anılmasını hak ettiği hizmete doymasını istiyoruz. Bu amaçla gece gündüz halkımızla bir araya gelerek, meramımızı anlatıyoruz. Gönülden gönüle köprüler kuruyoruz. Derepazarı’mızı gerçek belediyecilikle tanıştırmaya hazırız ve kararlıyız. Bize teveccüh gösteren desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

AdminAdmin