Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 17-04-2023 15:32

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYI AVCI; “TÜRKİYE’NİN İSTİKBALİ SÖZ KONUSU”

14 Mayıs genel seçimleri öncesinde çalışmalarına devam eden AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı, S.S.2. Nolu Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifini ziyaret ederek Kooperatif Başkanı Yavuz Pertek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak kooperatife bağlı üyelerle toplantı gerçekleştirdi.

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYI AVCI; “TÜRKİYE’NİN İSTİKBALİ SÖZ KONUSU”

Avcı’ya ziyaretlerinde Ardeşen Belediye Başkanımız Avni Kahya, Tunca Belde Belediye Başkanımız Ahmet Naci Aytemiz eşlik etti.

“TÜRKİYE’NİN İSTİKBALİ SÖZ KONUSU”

14 Mayıs genel seçimlerinin öneminden bahseden AK Parti Rize Milletvekili Adayı Muhammed Avcı; “Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbali bu seçimlere bağlıdır. Şu anda oluşacak parlamentonun 1920 yılında kurulan parlamento gibi çok önemli bir vazife icra edeceğini düşünüyorum.” dedi.

“TERÖR ÖRGÜTLERİNDEN MİLLET İTTİFAKINA AÇIK DESTEK GELİYOR”

Avcı; “Terör örgütüne liderlik yapmış insanlar çıkıyorlar açık açık millet ittifakına destek istiyorlar. Sayın Kılıçdaroğlu’na destek istiyorlar. Aynı şekilde yurt dışındaki terör örgütlerinden destekler geliyor.” diye konuştu.

“BATI DÜNYASI ERDOĞAN’I GÖREVDEN UZAKLAŞTIRMAK İSTİYOR”

“Batı dünyasının en yetkilileri ‘biz millet ittifakını desteklemeliyiz, Recep Tayyip Erdoğan’ı görevden uzaklaştırmalıyız’ yönünde açıklamalar oluyor. Bu kadar açıktan yapılıyor bu işler.”

“HDP KENDİ TABANINI KONSOLİDE ETMEK İSTİYOR”

“Bir taraftan HDP kendi tabanını konsolide edebilmek için CHP’ye sürekli tehdit mesajları gönderiyor. ‘Bize kapalı kapılar ardında verdiğiniz sözleri çıkın milletin önünde de söyleyin, milletle paylaşın bizi de rahatlatın’ demek istiyorlar.”

“İTTİFAKI BİLE İDARE EDEMEYEN BİR KILIÇDAROĞLU VAR”

“Bir yağlı bohça var. Onu şu anda bile idare etmekte zorlanan ve maalesef bu durumda olan cumhurbaşkanı adayı Sayın Kılıçdaroğlu var. İktidarı ele geçirdikten sonra ülkenin bu mantaliteyle yönetilmesi asla ve kata zaten mümkün değildir. Bunu vatandaşlarımız da görüyor. Seçim sürecini dahi bir ittifakla yönetemeyenler, seçim sonrasında ülkeyi nasıl yönetecekler? Bunun muhasebesini çok iyi bir şekilde yapmamız lazım”

“DEMİRTAŞI İÇERDEN ÇIKARIP CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI YAPACAKLAR”

“Bir taraftan da HDP’ye bakanlık verileceği konuşuluyor. Hatta Selahattin Demirtaş’ın içerden çıkarılacağı, çıkarıldıktan sonra cumhurbaşkanı yardımcısı olacağına dair söylemleri var. Bu olayların tamamını vatandaşlarımızın çok iyi tahlil ettiği kanaatindeyim”

AdminAdmin