Rize Haberleri
Giriş Tarihi : 29-02-2024 16:59   Güncelleme : 29-02-2024 17:03

AK PARTİ İL GENEL MECLİS ÜYE ADAYLARI KÖY ZİYARETLERİNDE

2024 Mahalli idare seçimleri sürecinde AK Parti Rize’den İl Genel Meclis Üye adayı olan Ali İmran Büyük, Bayram Ali Çapoğlu, Saffet Kopuz, Fethi Azaklı ve Arif Berber Rize Merkeze bağlı köylerde ziyaretlerini sürdürüyor.

AK PARTİ İL GENEL MECLİS ÜYE ADAYLARI KÖY ZİYARETLERİNDE

Merkeze bağlı Taşpınar, Pekmezli, Küçükçayır, Güzelyurt, Karasu, Ambarlık, Karayemiş ve Yenikasarcılar Köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, hasbihalde bulunan İl Genel Meclis üyesi adayları köylerde yapılanları ve yapılmak istenenleri köy muhtarları ve vatandaşlardan dinledi.

İl Genel Meclis Üyesi adaylarına AK Parti Rize Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, köy başkanları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Yapılan ziyaretlerde İl Genel Meclis Üyesi adayı Ali İmran Büyük, AK Parti iktidarları boyunca tüm köylerde hizmet çıtasının, yatırımların arttığını ifade ederek; “ Genel Başkanımız ve  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve  riyasetindeki ak kadroların gayretli çalışmaları neticesinde bugün köylerimizin çehresi değişmiş adeta bambaşka bir çehreye kavuşmuştur. Bugüne kadar hizmet yapan tüm İl Genel Meclis Başkanlarımıza ve İl Genel Meclis üyelerimize katkıları için teşekkür ediyoruz. AK Parti kurulduğu günden bugüne insanı merkeze alan politikalar üreterek,81 ilimizde dokunulmadık bir alan bırakmadı. Rize’mizde yapılanlar ortada. Mega projelerin şehri haline gelen ilimiz bölgenin cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor. Tabi bunlar nasıl oldu? Türkiye’yi değiştirip, Türkiye dönüştüren Cumhurbaşkanımız ve onun talimatlarıyla hareket eden bu kadrolarla yola devam eden, 22 yıldır desteklerini esirgemeyen siz değerli hemşehrilerimizin katkılarıyla oldu. Bugüne kadar elde ettiğimiz kazanımların korunması ve devam etmesi için 31 Mart seçimleri çok fazla önem arz ediyor” dedi.

Köy ziyaretleri vatandaşlardan alınan görüş öneri ve taleplerle son buldu.

AdminAdmin